Senior IT Security Consultant (m/ž)

Zagreb
full time
03.09.2022

Job overview

Što tražimo

Opis posla

  • rad u području informacijske sigurnosti (naglasak na kriptografiju)
  • rad s naprednim tehnologijama vodećih svjetskih proizvođača na području informacijske sigurnosti (Thales e-Security, ENTRUST, Qualys, Forcepoint i drugi)
  • demonstracija, integracija i implementacija rješenja iz ponude tvrtke
  • održavanje tehnologije kod postojećih klijenata
  • edukacija klijenata
  • raspoloživost vremena za pripreme za polaganje certifikata i plaćene certifikacije

Uvjeti

  • minimalno 4 godina iskustva sa rješenjima iz domene IT sigurnosti
  • VŠS/VSS
  • napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • izražen timski duh

Što nudimo

  • jasno definiran proces profesionalnog razvoja i napretka
  • rad sa vodećim svjetskim vendorima i vodećim klijentima u HR i regiji
  • poticajno okruženje i timski rad
  • bonus, uvjetovan rezultatima vlastitog rada
  • naknade za Uskrs, Božić i regres
  • dar za djecu
  • timski budžet za druženja
  • subvencionirane sportske aktivnosti
  • klizno radno vrijeme
  • kvalitetnu opremu, ugodan i prostran ured